Dar wdzięczności

Praca czatownika – wędrowca pochłania ogrom czasu. Spisywane tutaj opowieści zwykle nie powstają z fantazji – aby zostały przekazane, musiały się wydarzyć. A to oznacza kolejną noc spędzoną w lesie, czy długi dzień wędrowny. Za każdą historią z którą zapoznanie się zajmuje czytelnikowi 5 -7 minut, stoi noc miniona na czuwaniu pod lasem lub kolejna wielokilometrowa wyprawa. Po powrocie – także kilkugodzinna praca za biurkiem, aby opowieść spisać. Za każdą podróżą w odległe lasy Polski, kryją się koszta. Dar Twojej wdzięczności, będzie tym co umożliwi mi  dalszy rozwój oraz prowadzenie tego bloga, a także pozwoli w pełni poświęcić się temu, co moja dusza i serce ukochały. A ja będę miał możliwość wszystkim z Tobą swobodnie się dzielić. Możesz zwyczajnie wspomóc realizację moich projektów, albo po prostu podziękować mi dowolną kwotą za czas spędzony wśród Szeptów Kniei. Zebrane środki przeznaczane będą na pokrycie kosztów wydania książki Szepty Kniei oraz poszukiwania Księżycowej Przystani , a także wszelką bieżącą działalność. Owocem Twojego wsparcia będzie postęp i realizacja następujących pomysłów:

Rozmowy z Drzewami: 
chilling_at_sunset-1920x1080

Korzystając z daru wrażliwości, czucia energii i leśnej intuicji poświęcam swój czas na zawieranie przyjazni z Drzewami i spisywanie od nich wieści. Wierzę, że te działania w przyszłości przyczynią się do głębszego zrozumienia, szacunku, opieki i ochrony starych drzew.

Szkolne spotkania
DSCN4429

Wyjazdy w Polskę do szkół i przedszkoli, podczas których dzielę się leśnymi opowieściami, bajam ciekawostki o przyrodzie i rodzimych zwierzętach, pokazuję prezentację i gawędzę o swoich Szeptach Kniei. Leśne opowieści na bazie własnych przygód opowiedziane ze wspomnieniem i pasją zarażają miłością do Kniei, rozbudzają ciekawość i zasiewają nasionko wrażliwości wobec spraw Dzikiego Życia.

Księżycowe Wędrówki
687065
Wspólne wyprawy, wędrówki, procesy, warsztaty, spotkania, przygody, prelekcje. Odkrywanie Magii świata kniei i świadome bycie w lesie, z rozwojem przyjaznej światu wrażliwości.

Szepty Kniei – jedyna taka książka
Elfowa
Wsparcie procesu wydania szeptowych książek. Powstaje ich kilka. Pamiętnik Wędrowca, oraz Szepty Kniei – szelest leśnej Duszy, czy Przesłania Drzew Mocy, to tytuły nad którymi pracuję obecnie. 

Celem i misją Szeptów Kniei jest przypomnienie i budzenie. Przypomnienie magii i piękna codzienności istnienia, oraz spojenie w głębokiej więzi z naturą, jakiej doświadczał człowiek zanim pochłonęły go światła cywilizacji. Budzenie naturalnych zdolności kontemplacji duchowej strony przyrody poprzez rozwój intuicji i zmysłowego, świadomego odczuwania. Dostrzeganie subtelnych powiązań. Wzrastanie we wrażliwości wobec leśnego świata, z uważnym spoglądaniem na wszelkie przejawy życia w nim, jako wyraz szacunku za bogactwo kojących doznań. Uhonorowanie dzikości i świętości życia oraz jego ochrona, w dziele spisywanych słów. Wpłaty są dobrowolne, a ich wielkość zależy tylko i wyłącznie od Twojej chęci. Wspierając, umożliwiasz aby te treści dotarły jak najdalej, stając się zaczątkiem czegoś nowego.  Mam ufność, że to co uda się dzięki każdej pomocy stworzyć, umożliwi w przyszłości dzielenie się przeżyciami z coraz większą liczbą osób, a księżycowa poświata otuli i ukoi najbardziej potrzebujące serca.

Bardzo dziękuję za każde dobre słowo i dotychczasowe wsparcie.

Numer konta:

PKO Bank Polski 72 1020 4027 0000 1602 1428 4709

Paypall: czeremcha27@wp.pl

Dla: Sebastian

Tytuł: Darowizna

Pomoc można przekazać też przez portal ”pomagam”.
https://pomagam.pl/szeptyknieipomoc

oto4